מי אני

  מותג שנוצר להעצים נשים, ליצור בגדי ים לנשים שאוהבות את עצמן ורוצות להרגיש בביטחון בעצמן אפילו במקום חושפני כמו הים. המותג מתמחה בגזרות מחמיאות, תוך שימוש בטכנולוגיה חדשנית של בדים עם אפקט מחטב שאוסף את הכל! בגדי הים נתפרים מהבדים האיכותיים ביותר (אקולוגיים, ממוחזרים, מתכלים וידידותיים לסביבה). בקולקציה ניתן למצוא דגמים חלקים או מודפסים צבעוניים מגוון מידות רחב הנע בין S-XL

לא משנה איזו מידה את, אצלנו תמיד תוכלי למצוא את הדידי דיאן שלך. אנחנו נעשה הכל בכדי לתת לך להרגיש הכי נינוחה ובטוחה בעצמך בחווית המים שלך.

דידי דיאן מדברת על הילדה והאשה שאת מצד אחד להרגיש הכי עוצמתית ומלאה בביטחון בעצמך ומהצד השני להרגיש משוחררת ונינוחה כמו הילדה שאת. דידי דיאן זה הרבה מעבר למותג בגדי ים - החיבור לעצמך לנשמה ולגוף שלך לטבע ולים.

SOUL.BODY & SEA 

 על המעצבת

שמי האמיתי הוא דיאן אבל כולם קוראים לי דידי, נולדתי בתל אביב בבית על הים ומאז שאני זוכרת את עצמי הים היה, ועדיין חלק בלתי נפרד מחיי ומחיי היום יום שלי.

לפני 4 שנים חייתי כמה שנים טובות בג׳ונגלים ובחופים של קוסטה ריקה ושם המותג התחיל את דרכו... חיפשתי לעצמי בגד ים ותמיד זאת הייתה משימה לא פשוטה בזכות מבנה הגוף הלא פרופורציונלי שלי (פלג גוף עליון צר ופלג גוף תחתון גדול בלשון המעטה..) פגשתי תופרת מקומית ויחד עיצבנו עבורי בגד ים שיתאים בדיוק למידותיי וככה הכל התחיל..

אני מאמינה שלכל אדם יש שליחות בחיים האלו והשליחות שלי כבתולת ים היא ליצור ולייצר בגדי ים נוחים מחמיאים איכותיים ומיוחדים שיתנו לך הרגשה בטוחה ונעימה בחווית המים שלך כשאת רק בבגד ים.

לא משנה איזו מידה את, אצלי את יכולה למצוא את הדידי דיאן שלך. זה שתרגישי בו נינוחה ובטוחה בעצמך ושתהני בחווית המים שלך.

 זאת בעצם הילדה והאשה שיש בכל אחת מאיתנו הילדה עם הנפש החופשיה שאני מאחלת לכל אחת שתמיד תשאר בתוכה. והאשה היפייפיה ומלאת הביטחון שהפכת להיות.

 זה לא עוד מותג לבגדי ים - זה מותג שנוגע בנשמה בגוף והים  דידי דיאן נולדה בשביל הנפש החופשיה  ובגד ים הוא פריט הלבוש המועדף עלי

confidence is the sexiest thing a woman can wear

שלך 

DIDI DIAN