דידי דיאן


אז מי אני?

נעים להכיר, אני דידי דיאן, מעצבת בגדי ים ובעלת המותג

DIDI DIAN BEACHWEAR.

במשך 6 שנים האחרונות בניתי ובראתי את פרי יצרתי,

ביטאתי את עצמי דרך בגדי הים ודרך הנשים המדהימות שעברו דרכי. עשרות מבני גוף שונים, כל אחת עם הקושי שלה, עשיתי וממשיכה לעשות הכל בכדי שהמפגש בין הגוף שלך למים ירגיש הכי בטוח שיכול להיות. שתרגשי נשית, סקסית, בטוחה בעצמך ובמי שאת, בדיוק איך שאת כרגע מבלי לשמוע קול פנימי שמבקר ולהרגיש עיניים שמסתכלות עלייך. המטרה שלי היא להביא אותך לאהבה עצמית אמיתית אותך את עצמך ואת גופך.

תקופת הקורנה החזירה אותי למקורות שלי וגרמה לי לחשוב על המתנות והשליחויות שיש לי לתת לעולם. ועל אילו עוד שירותים יש לי להציע מלבד עיצוב בגדי ים.הרי כל אשה שעברה אצלי ובחרה בגד ים קיבלה חווית קניה אחרת שלה אל מול המראה.

במקצועי אני מטפלת כהידרותרפיסטית ומטפלת גוף ונפש בוואטסו-שיאצו במים, ודרך המפגשים המעצימים שלי עם לקוחותיי לאורך השנים, הבנתי שעולם הטיפול קורא לי לחזור אליו וכמובן דרך עולם המים שבו אני מרגישה הכי אני ומאמינה בכוח המרפא והעוטף של המים שמעניק תחושה אחרת,הקלילות שאת מרגישה בתחושת הציפה והסרת הכבדות והלחץ מחיי היום יום גורם לך להרפות ולחזור לתחושת עובר ברחם ולהשתחרר בגוף ובנפש.

מתוך עולם היצירה האופנה והסטיילינג והעבודה שלי עם נשים ומבני גוף שונים פיתחתי את מאירה את הארון (ואותך) מפגש שבו אנחנו נכנסות ביחד לארון שלך ודרך הבגדים והפריטים שלך ואת אל מול המראה אנחנו מבינות מי האני החדשה שאת רוצה להיות.מחיות בגדים ישנים ומשחררות את מה שאינו מטיב אתך מנקות ומשילות ומחיות אותך.יוצרות סדר וארגון חדש בארון שנותן שקט ורוגע (מסדרת בשיטת מארי קונדו) יש לי זיקה רבה לבר קיימא ומיחזור אני אוהבת להחיות בגד לשנות ולתקן במקום לזרוק. וכל כמה זמן יוצרת מסיבת החלפות בגדים ומכירת יד 2 כי בגד שכבר לא טוב על אחת יכול להיות נהדר על אחרת.

חשוב לי להרים לכל אחת, שתרגיש את הגרסא הטובה ביותר שלה, בדיוק כפי שהיא רוצה לראות בעצמה.

דידי דיאן מעניקה לך שרות חוויה-העצמה נשית ועושה זאת באמצעות עיצוב בגדי ים סטיילינג אישי ,וטיפולי וואטסו והידרותרפיה.

דרך שילוב התשוקות שלי, התפתחתי למי שאני היום - דרך יצירה ואומנות, דרך מים ואש, דרך גוף נפש ונשמה. בתחושת שליחות, אני מזמינה אותך להכיר אותי דרך המתנות שיש לי להציע לעולם